"Bambino" - Klub malucha Warszawa

Specjalnie dla dzieci, stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, które zapewnia im wszystko to, czego tyko potrzebują. Klub Bambino oferuje bardzo atrakcyjny plan dnia, podczas, którego łączymy zabawy, również te o charakterze edukacyjnym z odpoczynkiem. Pomiędzy nimi, znajduje się czas na smaczne posiłki oraz inne atrakcje, które zapewniamy wszystkim naszym podopiecznym. Towarzystwo innych dzieci, które przebywają w niewielkich grupach, sprzyja nawiązywaniu pierwszych znajomości oraz uczenia się relacji z innymi osobami. Rozwijają się tym samym własne zdolności, gdyż organizujemy teatrzyki, dzięki, którym dzieci, mogą organizować przedstawienie dla innych dzieci, ale również z okazji dnia babci, dziadka, mamy czy też taty. Za każdym razem jest to wielka atrakcja dla każdego dziecka, które cieszy się z takiego występu. Nasze atrakcje, to również wycieczki oraz wizyty gości, którzy opowiadają zarówno ciekawe, jak i mówią o swojej odpowiedzialnej pracy, która staje się dla dzieci przykładem odpowiedzialnego działania. Podczas pobytu, dzieci pozostają pod troskliwą oraz odpowiedzialną opieka wykwalifikowanego personelu, który troskliwie opiekuje się każdym dzieckiem. W naszym Klubie Bambino, każdy dzień jest wyjątkowy i prawie jak z bajki, co cieszy każde dziecko.

Klub malucha
"BAMBINO"

ul. Gołębiowskiego 4 lok.2
Warszawa- stary Żoliborz

www.klubbambino.pl
klub.bambino()wp.pl
Miwa - Przedszkole Tarnowo Podgórne

W naszym przedszkolu, oferujemy każdemu dziecku niepowtarzalną okazję rozwoju i kształtowania własnych zdolności i wyobraźni. W Tajemniczym Ogrodzie, dzieci mają okazję brać udział w przedstawieniach, które organizujemy wspólnie z podopiecznymi, wspólnie organizować gry edukacyjne, tańczyć, śpiewać, jednym słowem bardzo dobrze się bawić. Tym samym działamy wielokierunkowo na każde dziecko, wspomagając nabywanie oraz rozwój posiadanych umiejętności oraz talentów. Obecność innych dzieci, będących w podobnym wieku, dodatkowo sprzyja tym celom, jednocześnie ucząc każde dziecko pracy w grupie. Bardzo ważnym elementem naszej pracy, są wycieczki, które organizujemy. Dzięki nim, mamy okazję pokazać jak barwny i malowniczy jest otaczający nas świat. Realizujemy tym samym część z naszego profilu, który jest nastawiony na ekologię i ukazania piękna i wartości, jakie niesie ze sobą przyroda. Przedszkole Tajemniczy Ogród, to naprawdę wyjątkowe miejsce, kryjące wiele niespodzianek. Jedną z nich jest ogródek, który dzieci mogą wspólnie prowadzić. Mogą tam hodować warzywa, oraz kwiatki. Tym samym, uczą się odpowiedzialności oraz współpracy. Jesteśmy wyjątkowym miejscem, stworzonym idealnie dla naszych wyjątkowych dzieci.

MIWA Sp. z o.o.

ul. Krańcowa 109
62-081 Przeźmierowo

przedszkoletajemniczyogrod.pl
biuro()przedszkoletajemniczyogrod.pl
Mały Odkrywca - Żłobki Warszawa

Przyjazne dzieciom miejsca, coraz trudniej znaleźć w świecie, który nieustannie biegnie do przodu. Coraz mniej miejsc gdzie mogą bawić się w spokoju, sprawia, że nie mają takich możliwości jak dawniej. Serdecznie zapraszamy, więc dzieci do naszego Klubu Odkrywcy, który mieści się w Warszawie, przy ulicy Langiewicza 32/2. Oprócz pomieszczeń dostosowanych do ich potrzeb, oferujemy wiele ciekawych i atrakcyjnych propozycji. Kolorowe pomieszczenia, bajkowy świat, w który wkraczają każdego dnia, pozwala im na własny rozwój. Codzienny plan zajęć, rozłożony jest równomiernie między zabawy, posiłki oraz czas na odpoczynek. W naszym Klubie Odkrywcy, dzieci przebywają w niewielkich grupach, dzięki czemu dla każdego z nich nasza wykwalifikowana kadra znajduje czas, zarówno na rozmowę, jak i na wspólną zabawę. Organizujemy również czas po przez wycieczki, teatrzyki, oraz odwiedziny gości. Dużą atrakcją, szczególnie docenianą w okresie ciepłych dni, jest placyk zabaw, położony przy naszym klubie. W naszym klubie nie można się nudzić, zabawy o charakterze muzycznym, ruchowym, jak i zabawy z językiem angielskim, sprawiają, że każdy dzień to nowe doświadczenia, które oddziałują wielokierunkowo na każdego z naszych podopiecznych. Jesteśmy wyjątkowym miejscem, który z troską zaopiekuje się każdym dzieckiem, przekazanym pod naszą wykwalifikowaną opiekę.

Mały Odkrywca

ul. Langiewicza 23/2
02-071 Warszawa

www.klubodkrywca.pl
maly_odkrywca()o2.pl